Міжнародна Академічна  Професіонально - Освітня

 Організація  "ЗІРКА"

     Був створений у 2008 році з метою надання найякісніших, результативних і практичних довгострокових і короткос-трокових бухгалтерського навчання.
• Щодня до нас надходять десятки важливих новин і змін з бухгалтерського та податкового обліку з перших джерел, і при необхідності ми протягом 3-4 робочих днів вносимо зміни в програми, тому наше навчання є актуальним і проводяться за системою "на сьогоднішній день".
• Фахівці, що ведуть заняття, уважні до кожного учня і допомагають йому зрозуміти те, з чим виникають складності, не залишаючи прогалин в знаннях.

 

 

 

Наші викладачі:
освітній центр

Алла Іванівна - більше 35 лет досвіду праці на різних коммерціних та державних підприємств в сфері будівництва, роздрібної та оптової торгівлі, зовнішньоекономічної діяль-ності, надання аудиторських послуг на посаді головного бухгалтера.


Ірина Константинівна - головний бухгалтер (оптова та роздрібна торгівля, послуги, ВЭД) с 20 років стажем в бухгалтерії. Досвід ведення обліку з декількими підприємствами з різнимии системами оподаткування, ФОП.

Ольга Юріївна - досвідченний викладач-практик бухгалтерских курсов (в т.ч. программи 1С 8.2 и 1С 7.7). Більшее 12 років стажу в галузі виробництва бухгалтерского та податкового обліку підприємства на посадах починаючи з   рядового бухгалтера до головного бухгалтера.

Інна Олегівна - 15 років досвіду  роботи на різних   коммерційних

 підприємствах  в сфері оптової та дрібної  торгівли, зовнішньоекономіч-

ної діяльності, надання  аудиторських та страхових послуг на посаді  бухгалтера-консультанта, фінансового директора.


Ми завжди готові відповісти на будь-яке Ваше запитання з бухгалтерського та податкового обліку, а також документообігу, кадрового обліку та бухгалтерської програми.
• Викладачі ведуть облік в десятках організацій, знають специфіку будь-якої галузі, мають стаж від 7 і більше років, а також проводять дослідження з бухгалтерського та податкового обліку - ні одне складне питання не залишиться без грамотного рішення.
• Велика увага приділяється і аудиторіям, обладнання та технічну базу - в аудиторіях встановлені комп'ютери, проектори та інша необхідна техніка.


Заняття проходять в затишній і робочій атмосфері.
• Слухачам безкоштовно видається програма з документообігу та програма 1С: Бухгалтерія 8.2 і 8.3
• Ми не женемося за вигодою і за великим потоком клієнтів, а прагне постійно вдосконалювати програми бухгалтерських курсів, розвиваючись органічно.
• Найголовніша перевага наш освітній центр полягає в тому, що ми працюємо в одному напрямку і займаємося однією справою: курси фотошопу, краси, дизайну, іноземних мов і т.д. ми не проводимо, тому що вважаємо, що неможливо тримати високу якість, розпорошуючись на десятки напрямків, краще робити щось одне і робити це краще за всіх.